Cascabeleo Campanas Tonos

Cascabeleo Campanas Tonos 1.2

Jingle Bells dzwonki aplikacja zawiera nowe dzwonki polifoniczne i popularnych dźwięków dla Android ™.

Jingle Bells dzwonki aplikacja zawiera nowe dzwonki polifoniczne i popularnych dźwięków dla Android ™.

Jingle Bells dzwonki aplikacja zawiera nowe dzwonki polifoniczne i popularnych dźwięków dla Android ™. Jingle Bells drżenie jest zazwyczaj powiązany ze okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku uroczystości. Darmowe Dzwonki dźwięki może być w telefonie zawsze, bez względu na porę roku jest. Pobierz Jingle Bells dzwonki aplikację i cieszyć się fajne melodie z klawiatury jingle bells. Pobierz ten najnowszej aplikacji, a niektóre z najlepszych jingle bells melodii może być twój nowy dzwonek.

Boże Narodzenie to najpiękniejsze wakacje, zwłaszcza dla dzieci. Lubią dekoracji Xmas, włącz światła Bożego Narodzenia, czekając na Mikołaja i pięknych prezentów xmas. Dzieci grają w gry zimowe poza śniegiem, aby bałwana i zabawy. Dzieci lubią słuchać kolęd i fantastyczne historie Xmas i wyobrazić sobie, jak magiczne stary nadchodzi. Ozdobny przez śnieg w jednym saniach, Święty Mikołaj przybywa śmiejesz całą drogę. Wzbogać swoje android lub tablet i rozweselić się z tej aplikacji jingle bells.Najbardziej znany jest z pewnością boże melodia melodia piosenki dzwon. Jeśli kochasz muzykę świąteczne, top aplikacja będzie idealny dla Ciebie.

Można znaleźć tutaj największe dzwonki, które będą uwielbiają. Ustaw rano powolny dzwonek jako alarm lub ustawić niektóre dzwony iskierka dźwięk, strony dzwon lub jako dzwonek sms lub powiadomienia. W tej aplikacji jingle można znaleźć i inne dzwony, takie jak klasyczny dzwon, ksylofon dzwon, zegar dzwon wiatr kuranty melodię i wiele innych. Istnieje wiele krótsze dźwięki, które można ustawić jako dźwięk sms.

Funkcje aplikacji:

- Ustawić jako dzwonek lub kontaktu dzwonek

- Ustawiony jako sms, powiadomienia

- Ustawić jako alarm

- Ustawić jako ulubione

Pobierz darmowe dzwonki aplikację i cieszyć fajne dzwonki, najlepsze dźwięki i najnowsze melodie. To jest najlepsza płyta rezonansowa z najbardziej popularnych dzwonków. Najnowsze melodie, świetne melodie i dużo zabawy, wszystkie z nich w tej niesamowitej aplikacji za darmo.

Każdy lubi słuchać muzyki, a każdy ma ulubione piosenki. Jesteśmy całkowicie pewni, że uwielbiam ten nowy app.These popularne dzwonki są dla wszystkich. Wybierz swoje ulubione darmowe dzwonki i cieszyć.

Aplikacja przeznaczona jest dla telefonów z systemem Android i tabletek android, i jest testowany na wielu urządzeń z systemem Android, aby zapewnić jak najbardziej komfortowe. Wszystkie dzwonki w tej aplikacji są w domenie publicznej lub licencji Creative Commons. Jeśli masz pytania lub sugestie, po prostu napisz do nas.

Cascabeleo Campanas Tonos

Download

Cascabeleo Campanas Tonos 1.2

Opinie użytkowników o Cascabeleo Campanas Tonos